Пенал Косметичка Органайзер на 2 відділення 205*110*65 мм для ручок, олівців, канцелярського приладдя Чорний
Пенал - помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя, канцелярського приладдя або іншої дрібниці.
Тип: Пенали для ручок/олівців/прикрас
Кількість відділень: 2
Матеріал: Поліестер
Розмір: 20*11*6.5 см
Вага: 120 гр
Упаковка: Поліетиленовий пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 6.5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴






