
Косметичка жіноча м'яка плюшева Органайзер для зберігання косметики 17х10х10.5 см Блакитний
299 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Плюшева косметичка – гарний та практичний аксесуар для кожної жінки, а також – чудовий варіант подарунка!
Косметичка дуже приємна на дотик, стильна, але не потребує особливого догляду.
Розмістіть всі необхідні аксесуари, які завжди будуть під рукою.
Матеріал: тканина.
Розміри: 17х10х10,5 см
Колір: блакитний
Кількість відділень: 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Жіноча |
| Колір | Блакитний |
| Матеріал | Штучне хутро |
| Кількість відділень | 1 |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Немає |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Висота | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Глибина | 105 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴




