
Містка косметичка з еко шкіри розкладна на блискавці Стильний органайзер з ручкою для дому та подорожей Колір чорний
299 ₴
199 ₴
- Готово до відправки
Косметичка органайзер - невід'ємний аксесуар для будь-якої дівчини, який стане незамінним варіантом у подорожах та повсякденному житті. Вона допоможе вам чудово зручно зберігати разом всі необхідні предмети: косметику, предмети для манікюру, кисті та приладдя візажиста у ванній кімнаті. Крім того, дана прямокутна сумочка несесер дуже практична - вона водонепроникна, тому її без страху можна брати з собою в басейн ванну душ або на пляж в сауну.
Оригінальний надійний кейс для косметики має кілька відділень, що дозволяє зручно розмістити та розкласти всередині дрібниці флакони та косметичні засоби. Всі вони будуть добре організовані, легко знайдете потрібну вам річ і захищені від пошкоджень. М'яка вологостійка скринька з маленькими відділеннями може бути використана для зберігання та перенесення різного приладдя, включаючи ліки.
Універсальний гарний органайзер відмінно підійде для особистих речей у дорогу для походів, подорожей або спортзалу. Велика місткість дозволяє розмістити всі необхідні речі – необхідні предмети у зручній формі, це заощадить місце у валізі рюкзаку чи сумці. Так що, якщо ви шукаєте універсальну дорожню жіночу косметичку для косметики, зі зручними кишеньками, яка помістить усі необхідні речі і при цьому виглядатиме стильно та красиво, то цей товар саме для вас!
Характеристики:
Ширина: 24 см;
Довжина: 11 см;
Глибина: 11 см;
Матеріал: Штучна шкіра;
Колір чорний .
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Тип застежки | Блискавка |
| Ручки | Одна |
| Висота | 110 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Глибина | 110 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 199 ₴








