
Пенал шкільний студентський Косметичка Special на 2 відділення 210*105*85 мм трикутний світло-рожевий
399 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал Косметичка Special помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя.
Безліч відділень і зручних кишеньок акуратно запакують ручки, олівці, пранку, калькулятор, ножиці та навіть невелику лінійку.
А за бічну ручку буде зручно діставати пенал із рюкзака та носити із собою.
Тип: для ручок/олівців/прикрас/косметики
Кількість відділень: 2
Матеріал: щільна бавовна
Колір рожевий
Розмір: 21*10.5*8.5 см
Вага: 70 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Висота | 8.5 см |
| Вага | 70 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | світло-рожевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴
