
Пенал шкільний студентський 215x105x50 мм для ручок олівців канцелярського приладдя. Косметичка Good Luck
349 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал Косметичка помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя.
Тип: для ручок/олівців/прикрас/косметики
Кількість відділень: 1
Матеріал: щільна бавовна
Колір: білий з коричневим
Розмір: 21*10,5*5 см
Вага: 60 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Білий |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 5 см |
| Висота | 10.5 см |
| Вага | 60 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴





