
Адаптер живлення швидкого заряджання Hoco з роз'ємом USB та Type-С Блок живлення (USB-C) + USB для заряджання телефону
449 ₴
349 ₴
- Готово до відправки
Адаптер живлення швидкого заряджання Hoco з роз'ємом USB + Type-C Блок живлення (USB-C) + USB для заряджання телефону iPhone/Xiaomi/Samsung/Huawei/Meizu Power Adapter PD20W+QC3.0 USB-A/USB-C/3, 1A
Зарядний пристрій Hoco — це зарядний пристрій для телефону, планшета, навігаторів/реєстраторів.
Це оновлена версія зручного та компактного адаптера для швидкої та безпечної зарядки гаджетів.
Модель виконана в класичному дизайні, що поставляється в оригінальній брендовій упаковці.
Модель забезпечить необхідну потужність та силу струму, допоможе максимально довго зберегти працездатність вбудованого акумулятора та заряджання за мінімальний термін. У разі потреби його можна використовувати і для інших пристроїв, основне - враховуйте сумісність роз'ємів та параметри енергії.
Інтелектуальна система захисту запобігає пошкодженню як самої зарядки, так і гаджета, що заряджається. Корпус аксесуара представлений у білому кольорі, виготовлений з вогнетривкого полікарбонату. Закруглені грані та приємна на дотик поверхня адаптера внесуть комфорт у повсякденне використання даного девайсу.
Модель оснащена двома роз'ємами Type-C та USB, які розташовані зверху на торці адаптера та робить використання пристрою дуже зручним.
Характеристики:
- Тип:мережевий адаптер
- Вхідне підключення: від мережі
- Сумарна сила струму: 3100 мА (3.1А)
- Кількість портів: 2
- Роз'єми: USB та Type-C
- Матеріал: вогнетривкий полікарбонат
- Вбудований захист від короткого замикання, збоїв, навантажень
- Функція швидкого заряджання
- Вихідна напруга: 5 В
- Вага: 44 г
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Універсальне |
| Вид | Адаптер |
| Тип | Кабель USB |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 20 Вт |
| Потужність | 20 Вт |
| Кількість USB-портів | 2 |
| Вихідна напруга (output) | 5 В |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Стан | Новий |
| Швидка зарядка | Так |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
| Виробник | Hoco |
- Ціна: 349 ₴






