
Пенал шкільний студентський Косметичка Комод із вельвету Special на 2 відділення Зелений
449 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал Косметичка Special вмістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя.
Безліч відділень і зручних кишеньок акуратно запакують ручки, олівці, пранку, калькулятор, ножиці та навіть невелику лінійку.
А за бічну ручку буде зручно діставати пенал із рюкзака та носити із собою.
Тип: для ручок/олівців/прикрас/косметики
Кількість відділень: 2
Матеріал: вельвет
Колір: зелений
Розмір: 20.5*10*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Колір | Зелений |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 11 см |
| Висота | 6.5 см |
| Вага | 80 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴

