Брошка у вигляді Дракона стане гарним доповненням Вашого новорічного образу та чудовим подарунком для ваших близьких.
Дракони є найбільш шанованими тваринами у китайській культурі, а імператори Піднебесної у минулому вважалися реінкарнацією цих істот. Тільки їм дозволяли носити шати із символікою дракона. Тому вважається, що під цим знаком народжуються вроджені лідери, які мають сильне прагнення перемоги у будь-якому змаганні.
Також дракони асоціюються з мудрістю та знаннями, силою та владою, багатством та процвітанням.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Довжина | 60 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Вага | 0.1 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




