-29%

Пенал шкільний студентський Косметичка Комод Special на 2 відділення Білий у клітинку трикутний
349 ₴
249 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Косметичка Special помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя.
Безліч відділень і зручних кишеньок акуратно запакують ручки, олівці, прачку, калькулятор, ножиці та навіть невелику лінійку.
А за бічну ручку буде зручно діставати пенал із рюкзака та носити із собою.
Тип: для ручок/олівців/прикрас/косметики
Кількість відділень: 2
Матеріал: щільна бавовна
Колір: кольоровий
Розмір: 21*11.5*8 см
Вага: 50 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Білий |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 8 см |
| Висота | 11.5 см |
| Вага | 50 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴





