
Комплект зарядки для Apple iPhone, Мережевий зарядний пристрій 5W USB Power Adapter , Кабель зарядки USB to Lightning
299 ₴
199 ₴
- Готово до відправки
За допомогою цього комплекту від Ви зможете заряджати свій iPhone, iPad або iPod від мережі, використовуючи стандартний USB-кабель для підзарядки і синхронізації гаджета з комп'ютером. Досить буде просто під'єднати USB-кабель до свого девайсу, вставити USB-конектор кабелю в адаптер, а сам адаптер під'єднати до джерела живлення.
Повна підзарядка девайса від мережі з використанням Apple USB Power Adapter здійснюється набагато швидше, ніж підзарядка, вироблена шляхом підключення пристрою до USB-роз'єму комп'ютера, завдяки чому Ви заощадите багато часу, а Ваш улюблений мобільний гаджет завжди буде сповнений енергії.
Технічні характеристики
Склад комплекту: Power Adapter 5w + Lightning
Напруга мережі: 220V
Вихідний струм: 1А
Потужність: 5 Вт
Сумісність: iPhone: iPhone 5-14 Pro Max, iPod Touch всіх поколінь, Pod classic 120GB/160GB (2009) iPod shuffle 3rd generation/4th generation, iPod mini
iPad.
Довжина кабелю 1 м
Колір: Білий
Матеріал корпусу: Пластик
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Apple |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для телефону |
| Вид | Зарядний пристрій |
| Тип | Мережевий |
| Сила вихідного струму | 1 А |
| Вихідна потужність | 5 Вт |
| Потужність | 5 Вт |
| Кількість USB-портів | 1 |
| Колір | Білий |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Довжина | 1000 мм |
| Швидка зарядка | Ні |
| Функція бездротової зарядки | Ні |
- Ціна: 199 ₴


