
Скринька для зберігання прикрас, органайзер для біжутерії, футляр для прикрас 16 х 11 х 5 см Білий
399 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Декоративна скринька з екошкіри для зберігання біжутерії, прикрас.
Довжина: 16см
Ширина: 11см
Висота: 5см
Матеріал: екошкіра
Матеріал внутрішнього оздоблення: замша
Колір внутрішнього оздоблення: білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Форма | Прямокутна |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Білий |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 50 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Стан | Новий |
| Внутрішня обробка | Тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴





