
Обкладинка на паспорт/закордонний паспорт з відсіками для кредиток/грошей/sim карт з RFID захистом з екошкіри Charm Infinite Чорна
349 ₴
249 ₴
- Готово до відправки
Обкладинка на паспорт/закордонний паспорт з відсіками для кредиток/грошей/sim карт з RFID захистом з екошкіри Charm Infinite Чорна
Обкладинка на паспорт/закордонний паспорт Charm Infinite - це багатофункціональний чохол з чотирма відсіками для кредитних карток, кишеньками для квитків та грошей, а також є місце для зберігання двох sim-карток.
Функція RFID-захисту вбереже від шахрайства з вашими кредитними картками та крадіжки особистих даних. Вбудований алюмінієвий слот не пропускає RFID сигнали і поки ваші карти в чохлі, сканер не може їх прочитати.
Обкладинка виготовлена з високоякісного екошкіри. Еластична стрічка на чохлі не дасть йому безконтрольно відкриватися у сумці.
Розміри 14×11×1 см.
Стильний дизайн підходить як чоловікові, так і жінці.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Чорний |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 249 ₴







