
Пенал Косметичка Special на 2 відділення Pochacco 200*100*40 мм для ручок, олівців, приладдя Бежевий
399 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал Косметичка Special на 2 відділення Pochacco 200*100*40 мм для ручок, олівців, приладдя Бежевий
Пенал Косметичка - помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя, приладдя або іншої дрібниці.
Тип: Пенали для ручок/олівців/прикрас
Кількість відділень: 2
Матеріал: Поліестер
Розмір: 20*10*4 см
Вага: 120 гр
Упаковка: Поліетиленовий пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Бежевий |
| Довжина | 20 см |
| Ширина | 4 см |
| Висота | 10 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




