-56%

Затискач для грошей купюр металевий 5*2,5*0.8 см Сріблястий (Silver)
179 ₴
79 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний затискач для грошей із високоякісної сталі.
Цей аксесуар поміститься в будь-яку кишеню, не займе багато місця, але збереже Ваші купюри.
Сучасний дизайн та висока якість – безперечні переваги даного затиску.
Матеріал: сталь
Колір: сріблястий
Розміри: 5*2,5*0.8 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Затискач для купюр |
| Матеріал | Метал |
| Колір | Сірий |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Товщина | 8 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 79 ₴




