
Пенал шкільний студентський Champion на 3 відділення 208*90*58 мм для ручок, олівців, приладдя. Синій
399 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал шкільний студентський Champion на 3 відділення 208*90*58 мм для ручок, олівців, приладдя Синій
Пенал шкільний студентський Champion на 3 відділення 208*90*58 мм - помістить у себе весь арсенал канцелярського приладдя або іншої дрібниці.
Тип: Пенали для ручок/олівців/прикрас
Кількість відділень: 3
Матеріал: Поліестер
Розмір: 208*90*58 мм
Вага: 108 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Champion |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Синій |
| Довжина | 20.8 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 5.8 см |
| Вага | 108 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴


