-29%

Обкладинка на паспорт/закордонний паспорт з відсіками для кредиток/грошей/sim карт з RFID захистом з екошкіри Charm Infinite Синя
349 ₴
249 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Обкладинка на паспорт/закордонний паспорт Charm Infinite - це багатофункціональний чохол з чотирма відсіками для кредитних карток, кишеньками для квитків та грошей, а також є місце для зберігання двох sim-карток.
Функція RFID-захисту вбереже від шахрайства з вашими кредитними картками та крадіжки особистих даних. Вбудований алюмінієвий слот не пропускає RFID сигнали і поки ваші карти в чохлі, сканер не може їх прочитати.
Обкладинка виготовлена з високоякісного екошкіри. Еластична стрічка на чохлі не дасть йому безконтрольно відкриватися у сумці.
Розміри 14×11×1 см.
Стильний дизайн підходить як чоловікові, так і жінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Обкладинка для паспорта |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Колір | Сірий |
| Кількість відділень для кредитних карт | 4 |
| Тип застежки | Гумка |
| Довжина | 148 мм |
| Ширина | 11 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 249 ₴




