-25%

Пенал шкільний студентський Косметичка на 2 відділення 220*105*60 мм Special Синій
399 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Косметичка - помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя.
Безліч відділень і зручних кишеньок акуратно запакують ручки, олівці, прачку, калькулятор, ножиці та навіть невелику лінійку.
Тип: для ручок/олівців/прикрас/косметики
Кількість відділень: 2
Матеріал: щільна бавовна
Колір синій
Розмір: 22*10.5*6 см
Вага: 80 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Синій |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 10.5 см |
| Висота | 6 см |
| Вага | 80 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





