
Пенал Косметичка Special на 2 відділення 220*120*95 мм для ручок, олівців, канцелярського приладдя Фіолетовий
499 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал Косметичка Special на 2 відділення 220*120*95 мм для ручок, олівців, приладдя
Пенал Косметичка - помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя, канцелярського приладдя або іншої дрібниці.
Тип: Пенали для ручок/олівців/прикрас
Кількість відділень: 2
Матеріал: Поліестер
Розмір: 22*12*9.5 см
Вага: 130 гр
Упаковка: Поліетиленовий пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 9.5 см |
| Вага | 130 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 499 ₴






