
Дитячий шкільний пенал Єдиноріг на місяці Moon Unicorn 3D для дівчаток органайзер на 3 відділення 21 х 16 х 5 см Рожевий
479 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал має великий отвір і дуже місткий, щоб вмістити все шкільне приладдя, необхідне вашій дитині, такі як ручки, олівці, гумка, точила і т.п., оскільки він має 3 різних відділення: одне для зберігання олівців, друге має шість окремих власників для ручок, третє має два сітчасті відділення для дрібного шкільного приладдя.
Велика ємність:
- - Розмір пеналу 21 х 16 х 5 см;
- - має достатньо місця для шкільного приладдя;
- - пенал складається з 3 відділень і може вмістити багато олівців, ручок та іншого шкільного приладдя.
Висока якість:
- - цей пенал виготовлений з екологічно чистого матеріалу EVA, що володіє достатньою товщиною та твердістю;
- - міцний, легкий, водонепроникний;
- - плями та бруд легко чистяться, зручна блискавка.
Дизайн:
- - пенал широко відкривається, що дозволяє легко виймати та класти канцелярське приладдя;
- - милий єдиноріг із яскравими квітами підніматиме настрій кожної дитини.
Характеристики:
- Розмір: 21 х 16 х 5 см
- Матеріал: EVA
- Улюблені персонажі: єдиноріг
- Стать: для дівчаток
- Кількість відділень: 3
- Колір рожевий
- Країна виробник: Китай
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Мультипенал |
| Стать | Для дівчаток |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 21 см |
| Ширина | 16 см |
| Висота | 5 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479 ₴






