Пенал Косметичка - помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя.
Безліч відділень і зручних кишеньок акуратно запакують ручки, олівці, прачку, калькулятор, ножиці та навіть невелику лінійку.
Тип: для ручок/олівців/прикрас/косметики
Кількість відділень: 2
Матеріал: щільна бавовна
Колір рожевий
Розмір: 22*10.5*6 см
Вага: 80 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Для дівчаток |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 1.5 см |
| Висота | 6 см |
| Вага | 80 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴






