Пенал Косметичка Special помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя.
Безліч відділень і зручних кишеньок акуратно запакують ручки, олівці, пранку, калькулятор, ножиці та навіть невелику лінійку.
А за бічну ручку буде зручно діставати пенал із рюкзака та носити із собою.
Тип: для ручок/олівців/прикрас/косметики
Кількість відділень: 2
Матеріал: вельвет
Колір: рожевий
Розмір: 20.5*10*9 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 20.5 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 9 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴









