-22%

Пенал Косметичка Special на 4 відділення 220*100*95 мм для ручок, олівців, приладдя Синій
449 ₴
349 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал Косметичка Special на 4 відділення 220*100*95 мм для ручок, олівців, приладдя
Пенал Косметичка - помістить у собі весь арсенал канцелярського приладдя, приладдя або іншої дрібниці.
Тип: Пенали для ручок/олівців/прикрас
Кількість відділень: 4
Матеріал: Поліестер
Розмір: 22*10*9.5 см
Вага: 120 гр
Упаковка: Поліетиленовий пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Колір | Синій |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 10 см |
| Висота | 9.5 см |
| Вага | 120 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 349 ₴







