-25%

Пенал шкільний студентський Косметичка 3 відділення 215*90*70 мм для ручок, олівців, приладдя Фіолетовий
399 ₴
299 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пенал шкільний студентський Косметичка Комод Special 3 відділення 215*90*70 мм для ручок, олівців, приладдя Фіолетовий
Пенал Косметичка Special 3 відділення 215*90*70 мм помістить у себе весь арсенал канцелярського приладдя або іншої дрібниці.
Тип: Пенали для ручок/олівців/прикрас
Кількість відділень: 3
Матеріал: Поліестер
Розмір: 215*90*70 мм
Вага: 110 гр
Упаковка: Поліетиленовий пакет
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пенал-косметичка |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Колір | Фіолетовий |
| Довжина | 21.5 см |
| Ширина | 7 см |
| Висота | 9 см |
| Вага | 110 г |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴






