Красива підвіска в стилі панк зі кулоном, що світиться в темряві у вигляді Дракона.
- Довжина мотузки 60 см у розкладеному вигляді. Якщо скласти вдвічі – 30 см.
- Колір сріблястий кулона.
- Розмір кулона 4,5 см * 2,8 см.
Вдень кулон світлий, набирається світла, а в темряві світиться.
Підходить для чоловіків та жінок.
Чудовий варіант подарунка на будь-яке свято.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Кулон |
| Призначення | Унісекс |
| Ланцюжок/Шнурок | Так |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 28 мм |
| Довжина ланцюжка | 600 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴






