
Пенал шкільний студентський Косметичка Special 3 відділення 220*90*60 мм для ручок, олівців, приладдя Білий у клітинку
449 ₴
- Немає в наявності
+380 (63) 032-57-29
Власникповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Пенал шкільний студентський Косметичка Special 3 відділення 220*90*60 мм для ручок, олівців, приладдя Білий у клітинку
Пенал Косметичка Special 3 відділення - помістить у себе весь арсенал канцелярського приладдя, приладдя або іншої дрібниці.
Тип: Пенали для ручок/олівців/прикрас
Кількість відділень: 3
Матеріал: Поліестер
Розмір: 220*90*60 мм
Вага: 110 гр
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Унісекс |
| Наповнення пенала | Без наповнення |
| Довжина | 22 см |
| Ширина | 9 см |
| Висота | 6 см |
| Вага | 110 г |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴







